Medikal Teknoloji

Şişli Med Lazer Teknolojisi

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, kendini sağlık hizmetine adamış, özverili ve Şişli Med'li olmaktan gurur duyan ekibimizdir.

Değerlerimizi tam olarak yansıtan, çalışanların potansiyellerini en üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamıyla Şişli Med, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olarak anılacaktır.

Teknolojideki gelişmeleri izleyerek, hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırmak için en güncel teknolojilerle altyapısını sürekli geliştiren Şişli Med, Hastalarına en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Öncü Uygulamalar

Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini sürekli olarak izleyen Şişli Med, uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları ülkemize getirmeyi, tıbbın gelişimine aktif olarak katkıda bulunmayı, sağlık hizmeti sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü ve örnek olmayı hedeflemektedir.

Bu hedefimizi gerçekleştirmek için, “eğitim, araştırma ve geliştirme” çalışmalarımızı sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek ana ilkemizi oluşturmaktadır.

Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sağlık hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan sağlık politikalarının ve sistemlerinin oluşturulması sürecinde, her zaman ülkemizin hizmetinde olacağız.

Tedavi hizmetlerinde olduğu gibi, sağlığın korunmasında yaratacağımız iş modelleriyle de, öncü ve örnek olacağız.

Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect