Lazerle Vajina Daraltma

Lazerle Vajina Daraltma Nasıl YapılırAmeliyatsız ve hastalar için oldukça konforlu bir işlem olan, lazer ile vajina sıkılaştırma operasyonları için öncelikle uzman doktorunuz, sizi muayene ederek, lazer ile daraltma işleminin uygun olup olmadığına karar vermelidir.

Özellikle doğum yapmış ve perine bölgesinde ciddi hasar olan kadınlarda, lazer ile yapılan sıkılaştırma yada daraltma işlemi, kadınlar için istedikleri sonuçları vermemektedir.

Hastalara lazerle vajina daraltma ile ilgili abartılı anlatımlar olduğunu biliyoruz ve görüyoruz.

Şişli Med olarak her zaman yapılan estteik müdehale sonuçlarının, hastalara söylediğimiz ve anlattığımız gibi olması bizim için çok önemlidir.

Lazer ile vajina daraltma işlemleri için gelen bir hastamıza, vajina haznesinin ne derecede daralacağı ve hastamızın isteklerini karşılayıp, karşılamayacağı, detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Lazer vajina sıkılaştırmada ve gençleştirmede etkilidir fakat, gerçekçi olarak, sadece lazer ile (kaç seans uygulanırsa uygulansın) mucizeler beklenmemesi gerektiğinin hastalara anlatılması çok önemlidir.

2 veya 3 servikal doğumu (normal doğum) olan bir kadında, sadece lazer kullanılarak, vajina haznesinin eski sıkılığına geri döneceğini söylemek, hastanın hayal kırıklığına uğramasına sebep olmak demektir.

Lazerle Vajina Daraltma İşe Yarıyor MuLAZERLE VAJİNA DARALTMA AĞRI ACI VERİR Mİ TEHLİKELİ Mİ ?


Lazerle vajina daraltma operasyonları, cerrahi bir işlem yani ameliyat olmadığı için riskleri neredeyse olmayan, hasta açısından oldukça kolay olan, herhangi bir anestezi çeşidi gerektirmeyen, acısız, ağrısız ve yüksek teknolojili müdehalelerdir.

Bu özellikleri ile son senelerde kadınlar arasında, popülerlik kazanmıştır.

LAZERİN VAJİNADA YAPACAĞI EN ÖNEMLİ DEĞİŞİM NEDİR ?


En önemli özelliklerinden biri olan cinsel uyarılmayı arttırması, kadınlar tarafından cinsel hazzı arttırmak, orgazmı kolaylaştırmak ve sayısını arttırmak amaçlarıyla yaptırılmaktadır.

LAZERLE VAJİNA DARALTMA NASIL YAPILIR ?


Lazerle vajina daraltma işlemi jinekolojik muayene masasında ve muayene pozisyonunda uygulanır. Ortalama olarak 20 dakika içerisinde tamamlanır.

İşlem ağrısız yani neredeyse bir miktar ısınma harici hiçbirşey hissedilmediği için, lokal veya genel anestezi ihtiyacı yoktur.

Vajina içerisinde hafif bir batma ve ısı ısınma dışında farklı bir şey hissedilmez. Cerrahi bir kesi yapılmadığından dolayı, kanama, enfeksiyon gibi problemler de oluşmaz.

İYİLEŞME SÜRECİ ?


Daraltma işleminden hemen sonra, günlük hayatınıza dönebilirsiniz. Genellikle dinlenme ihtiyacı yoktur. Aynı gün içinde banyo da yapabilirsiniz.

LAZERLE DARALTMA SONRASI ?


Müdehaleden 1-2 saat sonrası başlayan, pembe ve akışkan bir akıntı olabilir, bu gayet normaldir. Vajina haznesinde hafif derecede yanma hissedilebilir. Jinekoloğunuzun yazacağı reçeteyi doğru şekilde kullanmanız, sorunlarınızı minimuma indirecektir.

İŞLEM SONRASI NE ZAMAN CİNSEL İLİŞKİ OLABİLİR ?


Lazer işleminden ortalama 7 il 15 gün arasında bir süre sonrasında cinsel aktiviteye başlayabilirsiniz. Vajina dokularınızın hassasiyetine bağlı olarak jinekoloğunuz bu süreyi size söyleyecektir.

DARALTMA İLE BİRLİKTE FARKLI OPERASYONLAR YAPILABİLİR Mİ ?


Yapılabilir. Lazerle vajina daraltma işlemi ile aynı seansta kızlık zarı dikimi yani himenoplasti işlemi, labioplasti işlemi gibi tüm genital estetik operasyonlar yapılabilir.

LAZERLE DARALTMA KAÇ SEANS YAPILIR ?


Lazerle vajina daraltma işlemi, uygun olan bir kadın için, ortalama 2 seans yeterli olacaktır. İki işlem arasında en az 1 ay olmalıdır.Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect