Labia Minora Plasti Küçük İç Dudak Estetiği

Vajina İç Küçük Dudakların Küçültülmesi Estetiği

Labioplasti operasyonları içerisinde en sık yapılan operasyondur.

Labia minora yani küçük iç dudakların görünümünü ve yarattığı sorunları yok etmek için uygulanır.

İç dudakların yarattığı en büyük sorunlar ; Cinsel ilişki sırasında, penis ile beraber, kıvrılarak vajinal hazneden içeri girmesi ve buna bağlı tahrişlerin ve ağrının olması, İç dudak kıvrımları arasında, hijyenin sağlanmasındaki zorluklar, İç dudak kıvrımlarının sürekli mantar ( fungal ) akıntılarına neden olması, Labia majoralar ( dış büyük dudaklar ) gibi mayo bikini giyildiğinde rahatsız edici görüntülere neden olması. Başlıca sorunlar olarak söylenebilir.

Labioplasti Teknikleri

Labioplasti operasyonlarında, çok fazla teknik vardır. Bunları sizlere resimlerle göstereceğiz.

Labioplasti işlemlerinde, labia minora nın yani küçük dudakların, operasyonunda kullanılacak yönteme doktorunuzun karar vermesi gerekir.

Her kadında ve her labia tipinde aynı işlem yapılamaz.

Labioplasti Estetiği Labioplasti Nasıl Yapılır Resimleri Vajina Dudakları Estetiği Vajina Dudakları Ameliyatı Labioplasti Estetik Ameliyatı Vajina Küçük Dudakları Ameliyatı

Cerrahi işlem sonrasında, doku yapısı çok gevşek ise hyalüronik asit enjekte edilir ve dokunun operasyon sonrasındaki birleşme sürecinde sıkı kalmasını sağlar .

Radyofrekans sistemi bir cerrahi değildir. Vajinoplasti ve labioplasti için yani genital bölge estetiğinde kullanılabilen ısı kaynaklı sıkılaştırma işlemidir.

Cerrahi olmayan lazer ve radyofrekans teknikleri hastaların % 98 lik bir kesimini, yeterli küçülme sağlanamayacağı için memnun etmez.

Cerrahi işlemde lazer; Kesme ( insizyon ) işleminde kullanılır. Lazer kanamanın neredeyse olmadığı pürüzsüz bir kesi sağlar.

Labioplasti labia minora plasti hakkında tüm merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.Genital Estetik Sayfasına Dön

Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect