G-Shot G-Up G Noktası Büyütme

G Shot Nedir Nasıl Yapılır

G Noktası G Spot Nedir ?

G spot, g noktası veya Grafenberg noktası gibi birçok değişik isimle adlandırılabilir.

Kadın , vajinal haznenin içerisinde ve sırtüstü yatıldığında üst duvar olarak söylenebilecek yüzeyde, ortalama vagina girişinden itibaren 3-4 cm içeride bulunan 1-2 santimetre lik bir alandır.

Yeri ve büyüklüğü vajinal yapıya göre her kadında biraz farklı olabilir.

Kadın Anatomisi G Noktası Nerededir

İlk olarak Alman jinekolog doktor, Ernest Grafenberg tarafından, 1950 yılında keşfedilmiş ve tarif edilmiştir.

Gün geçtikçe önemi ortaya çıkmış ve 1980 li yıllarda yapılan yayınlarda, bu alanın adı, ilk bulan doktorun soyadı ile anılmak üzere G noktası olarak isimlendirilmiştir.

G spot veya G noktası olarak adlandırılan bu alan, vajenin içerisindeki diğer yerlere göre, daha hassas sinir uçlarını barındırmaktadır.

Bu bölgeye uygulanan kısa süreli temasla başlayan hormonal aktivite ile cinsel uyarılma kolaylaşır ve klitoral orgazma zemin hazırlanır.

Temasın sürmesi halinde de klitoral orgazma göre daha güçlü ve orgazmı tamamlayan vaginal veya koital orgazm olarak adlandırılan orgazmın gerçekleştiği bilinmektedir.

G-Up G Noktası Büyütme İşlemi Nedir ?

G spot Augmentation, G Shot, G spot enhancement, G spot amplification:

Orgazm olmakla ilgili problemleri olan veya orgazm olsa da daha güçlü ve uzun süren orgazm arayan kadınlar için geliştirilmiş bir işlemdir.

Temelde planlanan G noktasının cinsel ilişkide kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktır.

Normal bir ilişkide, İlişki sırasında penisin G noktasının bulunduğu yüzeye sürtünmesi, ancak belirli ilişki pozisyonlarında ve sınırlı olarak gerçekleşmektedir, oysaki G noktasının yükseltildiğinde bu durum daha kolay ve belirgin olmaktadır.

Böylece cinsel ilişki sırasında uyarılma ve orgazm hızlanır ve uzar.

G-Up G Noktası Büyütme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yapılan işlem daha doğrusu enjeksiyon, G noktasının bulunduğu kısımda vagen duvarının altına, uygun şekilde ve miktarda dolgu maddesi koyulmasıdır (enjekte edilmesi).

Bu işlem aslında ameliyat veya müdehaleden çok doğru yapılmış bir enjeksiyondan ibarettir.

İşlem normal bir jinekolojik muayene gibi kolaydır. Önce lokal anestezi için anestezik sprey kullanılır, ardından uygun dolgu maddesi enjekte edilir.

Toplam da hasta için ayırması gereken zaman 20-30 dk kadardır.

İşlem sadece 5-10 dakika sürmektedir, İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilir ve aynı gün ilerleyen saatlerde cinsel ilişkide bulunabilir.

Yapılan dolgu maddesi 8-10 ay sonra tamamen yok olur, tekrar aynı etki için yeni uygulama yapılması gereklidir.

Yapılan uygulamalar sonrası hastaların % 90-95 i beklenen etkiyi gördüklerini ve cinel hayatlarının renklendiğini söylemektedirGenital Estetik Sayfasına Dön

Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect