Ameliyatsız Vajina Gençleştirme Sıkılaştırma

Ameliyatsız Vajina Daraltma SıkılaştırmaAmeliyatsız vajina sıkılaştırma veya daraltma olarak adlandırabileceğimiz yöntemler ve teknikler, genellikle normal doğum yapmış kadınlar için pek uygun değildir.

Ameliyatsız yöntemler, genetik olarak, vajina hazne yapısının genişliğinden şikayetçi olan kadınlar için geçerlidir.

Fakat ameliyatsız sıkılaştırma teknikler vajinoplasti yani, vajina daraltma ameliyatı sonrası, dokuların daha güçlü olması için kullanılabilir.

PDO "Polydioxanone" ipleri dokularınızda “elastiklik özelliği ve dolgunluk” sağlayan maddelerin yeniden üretilmesi için hücreleri uyarır. Dokularda gerçekleşen bu uyarılmalar ile birlikte, vajinal haznenin elastiklik ve dolgunluk veren maddelerin üretimi sağlanır. Genellikle yüz ve boyun bölgelerindeki ciltte kullanılan bu teknik, vajinal hazne girişi yakınlarında ve pubis tepesinin düzeltilmesi amacı ile kullanılır.

Ameliyatsız vajina Sıkılaştırma Daraltma CanlandırmaVe yine yıpranmış dokuların yeni nesil kurtarıcısı ve güçlendiricisi PRP platelet rich plazma teknolojisi. Platelet yada diğer ismi trombositler kanda bulunan pıhtılaşma ve doku hasarlarını tamir etmeye yarayan, küçük kan hücreleridir.

Tabiki prp teknolojisi de genellikle medikal estetik ve cerrahiye destek olarak kullanılsa da, bu teknolojinin bir doku tamiri yaptığını unutmamak gerekir.

Bu durumda, yıpranmış veya gerginliğini kaybetmiş dokularda, sıkıştırma etkisi göstererek bir gençleştirme sağlamaktadır.

Merkezimiz ameliyatsız veya operasyon gerektiren tüm sorunlarınız için size yardımcı olmaya hazırdır.Copyright © 2015 Şişli Med. All rights reserved | Tüm Hakları Saklıdır | Design Seo Codification: Oragne Effect